Bezoek woensdag 1 november de Open Dag van de Aventurijn

19 oktober 2023
Bezoek woensdag 1 november de Open Dag van de Aventurijn

Woensdag 1 november openen wij voor u onze deuren. Kom langs en kijk hoe een dag op de Aventurijn eruitziet. De Open Dag duurt van 8:30 tot 12:00 uur. Tijdens de Open Dag kunt u zien hoe de lessen worden gegeven, de sfeer proeven en alle vragen die u heeft aan ons stellen.

Tijdens een bezoek aan onze school vertellen wij u graag meer over de manier waarop wij lesgeven en hoe wij met onze leerlingen omgaan. Wij willen uw kind het beste onderwijs bieden en de mogelijkheid geven om te groeien. Zo zorgen we samen met u voor een goede toekomst voor uw kind. Wilt u graag zelf zien hoe wij dit doen? Breng een bezoek aan onze school

SBO De Aventurijn
Willem Tholenstraat 23
1132 XS Volendam

Kom langs bij de Aventurijn

Wilt u graag weten welke school het beste bij uw kind past? Maak gebruik van de mogelijkheid om diverse scholen te bezoeken tijdens de Open Dag op woensdag 1 november tussen 8:30 tot 12:00 uur. Wij zien u graag bij de Aventurijn.